چیپ ال ای دی 50 وات پروژکتوری cob
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

چیپ ال ای دی 50 وات پروژکتوری cob

LED COB آفتابی ۵۰W 220V با درایور داخلی

  • وات: 50W
  • قابلیت اتصال مستقیم به برق شهری
  • سهولت در مونتاژ
  • ابعاد پی سی بی: 58 در 52 میلیمتر

رنگ افتابی

420٬000 ‎ریال (با مالیات) 420٬000 ‎ریال (بدون مالیات)
No tax
check موجود

ال ای دی ۵۰ وات مهتابی ۲۲۰ ولت مستقیم برق شهری (بدون نیاز به درایور) دارای محافظ در برابر تغییر ناگهانی ولتاژ و کنترل افزایش دما

مشخصات فنی:

توان: ۵۰ وات

ولتاژ ورودی: ۲۲۰ ولت متناوب

دمای نور: ۵۰۰۰ کلوین (سفید نور طبیعی)

میزان روشنایی: ۵۰۰۰ لومن

ابعاد پی سی بی: ۵۸ در ۵۲ میلیمتر

ضخامت پی سی بی: ۱٫۲ میلیمتر

فاصله مرکز تا مرکز سوراخ: ۳۳ میلیمتر

مزایا:

بدون نیاز به درایور مستقیم به برق شهر

سهولت در مونتاژ

دارای محافظ تغییر ولتاژ و کنترل بیش از حد دما

شرایط حمل و برگشت کالا

ارسال محموله شما

مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در برگ خرید با اقلام دریافتی ۱۲ ساعت می‌باشد. در صورت وجود هرگونه مغایرت، می‌توان در مهلت تعیین‌شده با دفتر تبریز تماس حاصل نمود تا در اسرع وقت رسیدگی‌ های لازم به عمل آید. بدیهی است بعد از زمان تعیین‌ شده، این فروشگاه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

قطعاتی از قبیل میکروکنترلرها و قطعات نیمه‌ هادی و … قابل تعویض نمی‌باشند. کالاهای قابل تعویض نیز با نظر تیم فنی الکتروتعاون و در صورت باز نشدن پلمپ مقدور می باشند.

کلیه قطعات توسط تیم فنی الکتروتعاون تست شده و ارسال می گردد. پس از تحویل کالا به شرکت حمل و نقل انتخاب شده، الکتروتعاون هیچگونه مسئولیتی در مورد جنس ارسال شده نخواهد داشت.

کلیه دستگاه‌های وارداتی، ماژول‌ها و تمام تجهیزاتی که گارانتی آن‌ها در صفحه محصول در فروشگاه اعلام نشده، دارای گارانتی نیستند زیرا سه مرحله به طور مکرر تست شده و از سلامت محصول اطمینان حاصل میشود، در این صورت مسئولیتی در قبال دستگاه یا ماژول بر عهده فروشگاه نخواهد بود.

شایان‌ ذکر است فروشگاه مسئولیتی در قبال راه‌اندازی و یا آموزش استفاده از ماژول‌ها، تجهیزات و یا دستگاه‌های وارداتی و مواردی از این‌ دست نداشته و از آن‌ رو که در صفحه مربوط به کالا تمامی اطلاعات و محتویات محصول به مشتری ارائه‌ شده است، مسئولیت بعدی در قبال ارائه اطلاعات بیشتر و یا نحوه راه‌اندازی بر عهده فروشگاه نمی‌باشد.

در صورتی‌ که بسته پس از ارسال به مبدأ برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می‌شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود. امکان تغییر روش ارسال در این حالت وجود خواهد داشت.