هیت سینک آلومنیومی مخصوص پردازنده و تراشه ها  15x15x9mm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
جدید

هیت سینک آلومنیومی مخصوص پردازنده و تراشه ها 15x15x9mm

ابعاد

۱۵x۱۵x9 میلی‌متر

قابلیت ها

انتقال دما از چیپست های کوچک

35٬000 ‎ریال (با مالیات) 35٬000 ‎ریال (بدون مالیات)
No tax

حداقل تعداد سفارش برای این محصول 2 عدد است.

check موجود

با استفاده از این نوع هیت سینگ روی مدارهای بسیار ریز و کوچک میتوانید به راحتی حرارت تولید شده از میکرو چیپست ها و نانو چیپست ها راندمان و کارایی مدار را بالاتر ببرید،این هیت سینگ برای رسپبری های دارای چیپ های کوچیک در اندازه 15x15میلیمتری تولید شده است ارتفاع این هیت سینگ حدودا 9 میلیمتر و ضخامت آن 1میلی متر میباشد

1000 قلم

شرایط حمل و برگشت کالا

ارسال محموله شما

مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در برگ خرید با اقلام دریافتی ۱۲ ساعت می‌باشد. در صورت وجود هرگونه مغایرت، می‌توان در مهلت تعیین‌شده با دفتر تبریز تماس حاصل نمود تا در اسرع وقت رسیدگی‌ های لازم به عمل آید. بدیهی است بعد از زمان تعیین‌ شده، این فروشگاه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.


کلیه قطعات توسط تیم فنی الکتروتعاون تست شده و ارسال می گردد. پس از تحویل کالا به شرکت حمل و نقل انتخاب شده، الکتروتعاون هیچگونه مسئولیتی در مورد جنس ارسال شده نخواهد داشت.

کلیه دستگاه‌های وارداتی، ماژول‌ها و تمام تجهیزاتی که گارانتی آن‌ها در صفحه محصول در فروشگاه اعلام نشده، دارای گارانتی نیستند زیرا سه مرحله به طور مکرر تست شده و از سلامت محصول اطمینان حاصل میشود، در این صورت مسئولیتی در قبال دستگاه یا ماژول بر عهده فروشگاه نخواهد بود.


در صورتی‌ که بسته پس از ارسال به مبدأ برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می‌شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود. امکان تغییر روش ارسال در این حالت وجود خواهد داشت.

با تشکر از خریدتان