رله 24 ولت پکیجی 4 پایه 5 آمپر Panasonic
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
جدید

رله 24 ولت پکیجی 4 پایه 5 آمپر Panasonic

شماره فنی :
ALDP124
برند سازنده:
Panasonic پاناسونیک
کشور سازنده:
تایلند
ولتاژ:
24 ولت دی سی
مدل قطعه:
رله فن نازک پکیج

205٬000 ‎ریال (با مالیات) 205٬000 ‎ریال (بدون مالیات)
No tax
check موجود

رله 24 ولت پکیجی پاناسونیک معروف به رله فن پکیج و یا رله نازک 4 پایه پکیج می باشد. 

این رله مناسب برای برد های پکیج ایران رادیاتور و بوتان می باشد . و رله اصلی فن پکیج می باشد. 

این رله ساخت پاناسونیک panasonic  کشور تایلند می باشد .

45 قلم

شرایط حمل و برگشت کالا

ارسال محموله شما

مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در برگ خرید با اقلام دریافتی ۱۲ ساعت می‌باشد. در صورت وجود هرگونه مغایرت، می‌توان در مهلت تعیین‌شده با دفتر تبریز تماس حاصل نمود تا در اسرع وقت رسیدگی‌ های لازم به عمل آید. بدیهی است بعد از زمان تعیین‌ شده، این فروشگاه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.


کلیه قطعات توسط تیم فنی الکتروتعاون تست شده و ارسال می گردد. پس از تحویل کالا به شرکت حمل و نقل انتخاب شده، الکتروتعاون هیچگونه مسئولیتی در مورد جنس ارسال شده نخواهد داشت.

کلیه دستگاه‌های وارداتی، ماژول‌ها و تمام تجهیزاتی که گارانتی آن‌ها در صفحه محصول در فروشگاه اعلام نشده، دارای گارانتی نیستند زیرا سه مرحله به طور مکرر تست شده و از سلامت محصول اطمینان حاصل میشود، در این صورت مسئولیتی در قبال دستگاه یا ماژول بر عهده فروشگاه نخواهد بود.


در صورتی‌ که بسته پس از ارسال به مبدأ برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می‌شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود. امکان تغییر روش ارسال در این حالت وجود خواهد داشت.

با تشکر از خریدتان

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: