چیپ پرژکتوری 30 وات مدل 7660 (نور آفتابی)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

چیپ پرژکتوری 30 وات مدل 7660 (نور آفتابی)

مناسب پرژکتور و پنل های سقفی 30 وات
رنگ آفتابی
قطر قسمت فسفر 6 سانتیمتر
900 میلی آمپر

380٬000 ‎ریال (با مالیات) 380٬000 ‎ریال (بدون مالیات)
No tax
check موجود

چیپ ال ای دی پروژکتوری توان ۳۰ وات ولتاژ ورودی ۲۹-۳۲ ولت ۹۰۰ میلی آمپر درایوری رنگهای موجود ( سفید آفتابی و مهتابی ) با شار نوری ۸۰ الی ۹۰ لومن بر وات (۲۴۰۰ تا ۲۷۰۰ لومن).

توجه داشته باشید برای نصب چیپ ال ای دی پروژکتوری ۳۰ وات استفاده از هیت سینک و خمیر سیلیکون مناسب ضروری است. تا تبادل حرارت به شکل استاندارد صورت گیرد و از سوختن یا کم نور شدن آن جلوگیری شود.

از ویژگی های این محصول می توان به جنس بدنه ضخیم اطراف ال ای دی و شاسی آلومینیومی که موجب انتقال حرارت بیشتر و مستحکم شدن ال ای دی می شود اشاره کرد.

198 قلم

شرایط حمل و برگشت کالا

ارسال محموله شما

مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در برگ خرید با اقلام دریافتی ۱۲ ساعت می‌باشد. در صورت وجود هرگونه مغایرت، می‌توان در مهلت تعیین‌شده با دفتر تبریز تماس حاصل نمود تا در اسرع وقت رسیدگی‌ های لازم به عمل آید. بدیهی است بعد از زمان تعیین‌ شده، این فروشگاه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.


کلیه قطعات توسط تیم فنی الکتروتعاون تست شده و ارسال می گردد. پس از تحویل کالا به شرکت حمل و نقل انتخاب شده، الکتروتعاون هیچگونه مسئولیتی در مورد جنس ارسال شده نخواهد داشت.

کلیه دستگاه‌های وارداتی، ماژول‌ها و تمام تجهیزاتی که گارانتی آن‌ها در صفحه محصول در فروشگاه اعلام نشده، دارای گارانتی نیستند زیرا سه مرحله به طور مکرر تست شده و از سلامت محصول اطمینان حاصل میشود، در این صورت مسئولیتی در قبال دستگاه یا ماژول بر عهده فروشگاه نخواهد بود.


در صورتی‌ که بسته پس از ارسال به مبدأ برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می‌شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود. امکان تغییر روش ارسال در این حالت وجود خواهد داشت.

با تشکر از خریدتان

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: