مبدل برق خودرو( 12 به 220 ) سولار تک 1000 وات
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

مبدل برق خودرو( 12 به 220 ) سولار تک 1000 وات

مبدل ولتاژ 12 ولت مستقیم به 220 ولت متناوب تثبیت شده با تغییرات بار سولارتک با توان 1000 وات ، یکی از دستگاههای بسیار ضروری برای خودرو به هنگام سفر می باشد ، با این دستگاه و با اتصال به برق خودرو چه به سرباتری و چه فندکی ، حین پیک نیک و یا مسافرت طولانی می توان از دستگاههای با ولتاژ 220 ولت متناوب ( AC) مانند شارژر ها و یا لپ تاپ و تلویزیون و یا لامپ 220 ولت ، استفاده کرد

7٬950٬000 ‎ریال (با مالیات) 7٬950٬000 ‎ریال (بدون مالیات)
No tax
block موجود نیست.

مبدل ولتاژ 12 ولت مستقیم به 220 ولت متناوب تثبیت شده با تغییرات بار سولارتک با توان 1000 وات ، یکی از دستگاههای بسیار ضروری برای خودرو به هنگام سفر می باشد ، با این دستگاه و با اتصال به برق خودرو چه به سرباتری و چه فندکی ، حین پیک نیک و یا مسافرت طولانی می توان از دستگاههای با ولتاژ 220 ولت متناوب ( AC) مانند شارژر ها و یا لپ تاپ و تلویزیون و یا لامپ 220 ولت ، استفاده کرد. البته در هنگام قطعی برق نیز می توان در منزل و یا محل کار بدون استفاده از ژنراتور و تنها با داشتن یک یا چند باتری اتومبیل از اغلب دستگاههای برقی موجود در منزل تا سقف 1000وات استفاده کرد.دستگاه دارای خروجی USB جهت شارژ موبایل و تبلت و ... می باشد.همچنین این اینورتر در برابر اختلالاتی که امکان صدمه رساندن به دستگاه و یا دستگاه مصرف کننده را دارند حفاظت شده هست در برابر افزایش حرارت و یا کاهش قدرت باتری و اتصال به بدنه و یا بار بیش از حد تحمل دستگاه بطور خودکار خروجی را قطع می کند و در بعضی از اختلالات اخطار صوتی و با نور LED نیز به کاربر داده می شود . اخطار صوتی در صورت کاهش ولتاژ باتری و در صورتی که ولتاژ به زیر 11 ولت برسد بطور اتوماتیک ، خروجی قطع می شود . حفاظت در برابر افزایش دما ( دستگاه در صورتی که نتواند با فن در حد مجاز خنک شود بطور اتوماتیک ، خروجی را قطع کرده و خاموش می شود. در صورت وجود اتصال کوتاه در خروجی دستگاه خاموش شده و خروجی را قطع می کند. دستگاه در مقابل اتصال بدنه حفاظت شده است.

شرایط حمل و برگشت کالا

ارسال محموله شما

مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در برگ خرید با اقلام دریافتی ۱۲ ساعت می‌باشد. در صورت وجود هرگونه مغایرت، می‌توان در مهلت تعیین‌شده با دفتر تبریز تماس حاصل نمود تا در اسرع وقت رسیدگی‌ های لازم به عمل آید. بدیهی است بعد از زمان تعیین‌ شده، این فروشگاه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.


کلیه قطعات توسط تیم فنی الکتروتعاون تست شده و ارسال می گردد. پس از تحویل کالا به شرکت حمل و نقل انتخاب شده، الکتروتعاون هیچگونه مسئولیتی در مورد جنس ارسال شده نخواهد داشت.

کلیه دستگاه‌های وارداتی، ماژول‌ها و تمام تجهیزاتی که گارانتی آن‌ها در صفحه محصول در فروشگاه اعلام نشده، دارای گارانتی نیستند زیرا سه مرحله به طور مکرر تست شده و از سلامت محصول اطمینان حاصل میشود، در این صورت مسئولیتی در قبال دستگاه یا ماژول بر عهده فروشگاه نخواهد بود.


در صورتی‌ که بسته پس از ارسال به مبدأ برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می‌شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود. امکان تغییر روش ارسال در این حالت وجود خواهد داشت.

با تشکر از خریدتان