چیپ ال ای دی 3 وات 300 میلی مهتابی
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

چیپ ال ای دی 3 وات 300 میلی مهتابی

ابعاد

۲.۴x۲.۳x۰.۲ سانتی‌متر

45٬000 ‎ریال (با مالیات) 45٬000 ‎ریال (بدون مالیات)
No tax
check موجود

توان مصرفی : 3 وات درایور مناسب برای راه اندازی : 1-3 وات و امکان روشن کردن با ولتاژ DC با حداقل جریان ۳۳۰ میلی آمپر و ولتاژ ۹.۶ ولت لزوم استفاده از هیت سینک و خمیر سیلیکون برای ساخت پروژکتور

ابعاد

۲.۴x۲.۳x۰.۲ سانتی‌متر

وزن

۱.۶ گرم

191 قلم

شرایط حمل و برگشت کالا

ارسال محموله شما

مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در برگ خرید با اقلام دریافتی ۱۲ ساعت می‌باشد. در صورت وجود هرگونه مغایرت، می‌توان در مهلت تعیین‌شده با دفتر تبریز تماس حاصل نمود تا در اسرع وقت رسیدگی‌ های لازم به عمل آید. بدیهی است بعد از زمان تعیین‌ شده، این فروشگاه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.


کلیه قطعات توسط تیم فنی الکتروتعاون تست شده و ارسال می گردد. پس از تحویل کالا به شرکت حمل و نقل انتخاب شده، الکتروتعاون هیچگونه مسئولیتی در مورد جنس ارسال شده نخواهد داشت.

کلیه دستگاه‌های وارداتی، ماژول‌ها و تمام تجهیزاتی که گارانتی آن‌ها در صفحه محصول در فروشگاه اعلام نشده، دارای گارانتی نیستند زیرا سه مرحله به طور مکرر تست شده و از سلامت محصول اطمینان حاصل میشود، در این صورت مسئولیتی در قبال دستگاه یا ماژول بر عهده فروشگاه نخواهد بود.


در صورتی‌ که بسته پس از ارسال به مبدأ برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می‌شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود. امکان تغییر روش ارسال در این حالت وجود خواهد داشت.

با تشکر از خریدتان

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: