باتری سیلد اسید 4 ولت 1200 میلی آمپر
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
ارزان شده

باتری سیلد اسید 4 ولت 1200 میلی آمپر

این باتری در چراغ قوه ها کاربرد دارد.

مشخصات باتری خشک ۴ ولت ۱.۲ آمپر:

ولتاژ باتری:                   ۴ ولت
سایز باتری:                  حدود ۹۱ *۳۴*۲۱ میلی متر
قابل شارژ:                    بله
ساخت کشور:                چین

250٬000 ‎ریال (با مالیات) 320٬000 ‎ریال - 70٬000 ‎ریال 250٬000 ‎ریال (بدون مالیات)
No tax
check موجود

باتری خشک 4 ولت 1200 میلی آمپر ساعت است. به عبارتی این باطری می تواند جریان 1200 میلی آمپر را به مدت یک ساعت بدهد . یا جریان 600 میلی آمپر را به مدت 2 ساعت بدهد. همچنین می توانید از سری کردن دو عدد از این باطری ها یک باطری 8 ولت 1200 میلی آمپر ساعت بسازید.
ابعاد :
طول : 35mm
عرض : 22mm
ارتفاع : 91mm
کاربرد : چراغ قوه ، چراغ شارژی ، پشه کش برقی و .. .

67 قلم

شرایط حمل و برگشت کالا

ارسال محموله شما

مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در برگ خرید با اقلام دریافتی ۱۲ ساعت می‌باشد. در صورت وجود هرگونه مغایرت، می‌توان در مهلت تعیین‌شده با دفتر تبریز تماس حاصل نمود تا در اسرع وقت رسیدگی‌ های لازم به عمل آید. بدیهی است بعد از زمان تعیین‌ شده، این فروشگاه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.


کلیه قطعات توسط تیم فنی الکتروتعاون تست شده و ارسال می گردد. پس از تحویل کالا به شرکت حمل و نقل انتخاب شده، الکتروتعاون هیچگونه مسئولیتی در مورد جنس ارسال شده نخواهد داشت.

کلیه دستگاه‌های وارداتی، ماژول‌ها و تمام تجهیزاتی که گارانتی آن‌ها در صفحه محصول در فروشگاه اعلام نشده، دارای گارانتی نیستند زیرا سه مرحله به طور مکرر تست شده و از سلامت محصول اطمینان حاصل میشود، در این صورت مسئولیتی در قبال دستگاه یا ماژول بر عهده فروشگاه نخواهد بود.


در صورتی‌ که بسته پس از ارسال به مبدأ برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می‌شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود. امکان تغییر روش ارسال در این حالت وجود خواهد داشت.

با تشکر از خریدتان

16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: