خازن الکترولیتی 22 میکرو فاراد 50 ولت DIP
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

خازن الکترولیتی 22 میکرو فاراد 50 ولت DIP

این خازن، یک خازن پلاریته دار با ظرفیت 22 میکرو فاراد می باشد.

4٬000 ‎ریال (با مالیات) 4٬000 ‎ریال (بدون مالیات)
No tax

حداقل تعداد سفارش برای این محصول 10 عدد است.

check موجود

بسته 10 تایی
خازن الکترولیت با پلاریته
برند : RS
ظرفیت 22 میکروفاراد (22uF)
ولتاژ : 50VDC
نوع نصب : DIP Radial (ایستاده)
قطر : 5 میلیمتر
ارتفاع :12 میلیمتر
فاصله پایه :1 میلیمتر

739 قلم

شرایط حمل و برگشت کالا

ارسال محموله شما

مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در برگ خرید با اقلام دریافتی ۱۲ ساعت می‌باشد. در صورت وجود هرگونه مغایرت، می‌توان در مهلت تعیین‌شده با دفتر تبریز تماس حاصل نمود تا در اسرع وقت رسیدگی‌ های لازم به عمل آید. بدیهی است بعد از زمان تعیین‌ شده، این فروشگاه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.


کلیه قطعات توسط تیم فنی الکتروتعاون تست شده و ارسال می گردد. پس از تحویل کالا به شرکت حمل و نقل انتخاب شده، الکتروتعاون هیچگونه مسئولیتی در مورد جنس ارسال شده نخواهد داشت.

کلیه دستگاه‌های وارداتی، ماژول‌ها و تمام تجهیزاتی که گارانتی آن‌ها در صفحه محصول در فروشگاه اعلام نشده، دارای گارانتی نیستند زیرا سه مرحله به طور مکرر تست شده و از سلامت محصول اطمینان حاصل میشود، در این صورت مسئولیتی در قبال دستگاه یا ماژول بر عهده فروشگاه نخواهد بود.


در صورتی‌ که بسته پس از ارسال به مبدأ برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می‌شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود. امکان تغییر روش ارسال در این حالت وجود خواهد داشت.

با تشکر از خریدتان