چیپ 50 وات سنسور دار فول اسپکتروم رشد گیاه
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

چیپ 50 وات سنسور دار فول اسپکتروم رشد گیاه

چیپ 50 وات رشد گیاه

سنسور دار

اندازه:6.5*5*0.1

390٬000 ‎ریال (با مالیات) 390٬000 ‎ریال (بدون مالیات)
No tax
block محصولات موجود به اندازه کافی نیستند

چیپ ۵۰ وات سنسور دار فول اسپکتروم رشد گیاه

چراغ های رشد گیاه یا Grow Light نور خورشید را برای گیاهان شبیه سازی می کنند. و با تولید طیف الکترومغناطیسی مناسب رشد گیاه، نقش بسزایی در فتوسنتز گیاه دارند. قسمت زیادی از نور مورد نیاز برای گیاهان در طیف ۴۰۰ الی ۷۰۰ نانومتر قرار دارد که به آن تابش فعال فتوسنتزی یا PAR می گویند . در این طیف نوری، نورهای آبی و قرمز بیشترین تاثیر را روی گیاه دارند. اما به این معنی نیست که گیاهان دیگر فرکانسها را برای سلامت خود نیاز نداشته باشد. به همین دلیل این محصول طیف کاملی از نورهایی که مورد نیاز گیاهان است را تامین میکند و این امر بر بهبود رشد و نمو گیاهان موثر است.

مشخصات چیپ ۵۰ وات سنسور دار فول اسپکتروم رشد گیاه:

  • نوع ال ای دی: رشد و پرورش انواع گیاهان
  • ولتاژ ورودی: ۲۲۰ ولت (مستقیم برق شهر)
  • توان چیپ: ۵۰ وات
  • سنسور :دارد
  • ابعاد : سانتیمتر ۶.۵*۵* ۰.۱
  • جنس بدنه: آلومینیوم
  • میزان روشنایی: ۱۰۰ لومن بر وات

موارد حائز اهمیت در استفاده از پروژکتور های رشد گیاه:

پروژکتور را در فاصله مناسب با گیاه و به صورت عمودی قرار دهید. فاصله ۶۰ تا ۷۰ سانتیمتر از تاج گل برای این پروژکتور کافی است. فاصله کمتر باعث سوختن گیاه می شود. ساده ترین راه تست فاصله مناسب گیاه و پروژکتور این است که دست خود را نزدیک برگ گلدان نگه دارید، اگر دستتان گرمای نور را حس کرد، کمی فاصله پروژکتور را از گیاه بیشتر کنید. گیاهان نیز مانند زندگی طبیعی نیاز به ساعات تاریکی در طول شبانه روز دارند. نور با یک دوره منظم روز و شب ( در حدود ۱۰ الی ۱۲ ساعت روشن و ۱۲ الی ۱۴ ساعت خاموش ) به گیاه تابیده شود و مکرر خاموش و روشن نشود.

شرایط حمل و برگشت کالا

ارسال محموله شما

مهلت بررسی و تطبیق کالاهای موجود در برگ خرید با اقلام دریافتی ۱۲ ساعت می‌باشد. در صورت وجود هرگونه مغایرت، می‌توان در مهلت تعیین‌شده با دفتر تبریز تماس حاصل نمود تا در اسرع وقت رسیدگی‌ های لازم به عمل آید. بدیهی است بعد از زمان تعیین‌ شده، این فروشگاه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.


کلیه قطعات توسط تیم فنی الکتروتعاون تست شده و ارسال می گردد. پس از تحویل کالا به شرکت حمل و نقل انتخاب شده، الکتروتعاون هیچگونه مسئولیتی در مورد جنس ارسال شده نخواهد داشت.

کلیه دستگاه‌های وارداتی، ماژول‌ها و تمام تجهیزاتی که گارانتی آن‌ها در صفحه محصول در فروشگاه اعلام نشده، دارای گارانتی نیستند زیرا سه مرحله به طور مکرر تست شده و از سلامت محصول اطمینان حاصل میشود، در این صورت مسئولیتی در قبال دستگاه یا ماژول بر عهده فروشگاه نخواهد بود.


در صورتی‌ که بسته پس از ارسال به مبدأ برگشت بخورد،‌ علت برگشت بسته بررسی می‌شود و در حالتی که علت آن عدم حضور شخص در زمان تحویل و یا اشتباه بودن مشخصات گیرنده (آدرس، تلفن، کد پستی و نام) باشد، خریدار موظف به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود. امکان تغییر روش ارسال در این حالت وجود خواهد داشت.

با تشکر از خریدتان